Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Drewniana podłoga w oryginalnej odsłonie!

Drewniana podłoga w oryginalnej odsłonie!

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że kluczowym elementem aranżacji pomieszczeń jest podłoga. To ona często przesądza o jakości wnętrza, klasie i wytrzymałości. Jeśli materiał podłogowy zostanie odpowiednio dobrany, z pewnością znajdzie połączenie z innymi komponentami, takimi jak meble, kolor ścian, dodatki. Oryginalna, a jednocześnie stosunkowo uniwersalna podłoga wcale nie musi być nudna, nie musi być przeżytkiem. Wręcz przeciwnie — może okazać się najmodniejszym wyborem, który będzie odporny na upływające lata.

Wybierz materiał podłogowy odporny na przemijającą modę

Podłoga to stosunkowo drogi element wykończenia każdego pomieszczenia. Co więcej — nie można jej od tak wymienić po roku użytkowania bez wyraźnych powodów czy funduszy. Wymiana podłogi wiąże się z ogromnymi kosztami. Znacznie lepiej jest zdecydować się na samym początku na taki materiał, który nie tylko przetrwa lata, ale będzie również odporny na przemijającą zbyt szybko modę. Choć inspiracji jest sporo, inwestorzy powinni stawiać na materiały, które jednocześnie będą trwałe, ładne, stylowe i eleganckie, niezależnie od pory roku czy upływającego czasu. 

W tym przypadku świetnie prezentuje się naturalne drewno. Jest to klasyka, która nigdy się nie znudzi. Dawniej korzystano z niego w szlacheckich dworach, obecnie trend ten powraca do naszych domów i mieszkań, a dzięki niemu spora liczba inwestorów może cieszyć się piękną, trwałą i elegancką podłogą na lata.

Drewno to materiał uniwersalny, można go stosować na podłodze, na ścianie, jak i na suficie. Jest piękne, zdrowe, kojarzy się z lasem, z naturą. Dzisiejszy design to głównie rozwiązania bazujące na ekologicznych materiałach, które są jednocześnie biodegradowalne. Nic więc dziwnego, że coraz większą furorę robi deska barlinecka.

Najnowocześniejsza forma podłogi drewnianej – deska barlinecka

Deska barlinecka https://urzadzamypodklucz.pl/realizacje/deska-barlinecka-co-to-jest to nic innego jak materiał podłogowy oferowany przez znanego i szanowanego producenta podłóg Barlinek. Drewno ma wiele twarzy, zwłaszcza dzisiaj. Największą uwagę zwracają jednak stosunkowo długie, ale szerokie deski, które zapewniają wspaniały efekt po ułożeniu ich na podłodze. 

Fantastyczne wzory deski barlineckiej

Barlinek to firma wykorzystująca do produkcji swoich materiałów technologiczne rozwiązania, takie jak wybarwianie desek, podwójne barwienie, szczotkowanie czy szpachlowanie. Każda kolekcja, każda linia deski barlineckiej to strzał w dziesiątkę. Jeśli jesteś wymagającym inwestorem, który szuka sprawdzonego, trwałego, pięknego i wpadającego w oko rozwiązania, koniecznie zdecyduj się na deskę barlinecką. Niektóre deski posiadają piękne wzory i kolory. Na wielu z nich widać naturalną strukturę, która zapiera dech w piersiach, a na podłodze prezentuje się nieziemsko. 

W ostatnim czasie alternatywą dla prawdziwego drewna są płytki drewnopodobne. Nic jednak nie jest w stanie tak naprawdę zastąpić tego naturalnego materiału. Deska barlinecka to najlepsze, co możesz wybrać dla swojego nowoczesnego wnętrza!