Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Stolarka okienna i drzwiowa oraz akcesoria

fintecnic

Dom jest ostoją każdego z nas, miejscem, do którego chcemy wrócić i czuć się bezpiecznie. Przy jego remoncie, oprócz elementów estetycznych i stworzenia przytulnego zakątka, musimy zatroszczyć się, aby był zabezpieczony przed wiatrem, chłodem czy włamaniem. Warto zainwestować w najlepszej jakości stolarkę okienną i drzwiową, która będzie służyć nam przez lata bezawaryjną służbą. Takie produkty oferuje firma Fintecnic.

O firmie Fintecnic

Fintecnic to firma okienna z Łodzi, oferująca najwyższą jakość produktów w atrakcyjnych cenach. Proponuje bogatą gamę asortymentu z branży stolarki okiennej, włączając w to drzwi aluminiowe i drzwi z PVC, bramy garażowe i rolety zewnętrzne. W ofercie można znaleźć szeroki wybór okien – popularne okna PCV, jak również okna aluminiowe, drewniano-aluminiowe, jak i okna drewniane z sosny i dębu. To produkty na każdą kieszeń, a przy tym trwałe i łatwo dostępne – w tej firmie to możliwe!

Firma istnieje w branży od 6 lat i przez ten czas udało jej się nabrać wiele doświadczenia oraz zdobyć grono tysięcy zadowolonych klientów, a ich liczba stale rośnie. Fachowe doradztwo, dotrzymywanie terminów i serwis sprawiają to główne zalety Fintecnic. Głównym zadaniem postawionym sobie przez firmę jest zapewnienie funkcjonalności, estetyki i wytrzymałości w oszczędnym pakiecie. Warto do tego dodać również energooszczędność, na której uwaga jest skupiana przy każdej produkcji. Potrzeby i gusta klientów są brane do serca i do każdego pracownicy pochodzą indywidualne. Aby spełnić różnorodne oczekiwania, oferta jest stale poszerzana.

Obecnie na stronie fintecnic.pl można zakupić:

Okna i drzwi pcv

Drzwi i okna drewniane

Okna i drzwi Aluminiowe (Aluprof)

Drzwi zewnętrzne (Delta, Wikęd)

Bramy garażowe (Wiśniowski)

Rolety zewnętrzne (Aluprof)

Moskitiery

Parapety

Okna aluminiowe Fintecnic

Okna aluminiowe cechują się wysoką odpornością na niekorzystne warunki pogodowe, są też dosyć lekkie i niezwykle wytrzymałe. Dają możliwość aranżowania intrygujących przeszkleń narożnych. Te aluminiowe okna będą idealne do potrzebujących wysokiej izolacji cieplnej i akustycznej pomieszczeń. Jeden z modeli na stronie fintecnic.pl MB70 ma budowę trójkomorową, o głębokości ościeżnicy 70 mm i grubości skrzydła 79 mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskano efekt jednej płaszczyzny od strony zewnętrznej po zamknięciu. Profil okna umożliwia osiągnięcie smukłej i trwałej konstrukcji drzwi i okien. Warto zapoznać się z pełną ofertą okien aluminiowych i dopasować specyfikację do swoich potrzeb, m.in. klamki, uszczelki czy szyby.

Klasyka w nowoczesnej wersji – okna drewniane

Dawniej okna drewniane nie były symbolem bezpieczeństwa. Rozwój technologii i nowych rozwiązań produkcyjnych zmienił to i sprawił, że możemy cieszyć się pięknem drewna z nową jakością. Jednym z przykładów jest okno RETRO, którego profil IV68 stworzony został ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, mahoniowego lub dębowego połączonego warstwowo. Najnowocześniejszej technice produkcyjnej towarzyszy szeroka paleta kolorystyczna i wzornicza. Dwuskrzydłowe okno zachwyca wyglądem retro okien z XIX wieku, gwarantując przy tym wysokie parametry izolacyjności i szczelności. 

Moskitiery – sposób na ochronę przed nieproszonymi gośćmi

Lato to czas, kiedy często cieszymy się świeżym powietrzem płynącym przez nasłonecznione okna. Wraz z nim mogą trafiać się również nieproszeni goście, czyli owady i insekty. Nie muszą one być jednak problemem, bo rozwiązaniem w walce z nimi są moskitiery na okna. Posiadają ramę zrobioną z ekstrudowanego aluminium, dzięki czemu jest bardzo odporna na zginanie, a także na trudne warunki atmosferyczne oraz upływ czasu. Do wyboru jest kilka rodzajów moskitier: moskitiera ramkowa, drzwiowa, rolowana, przesuwna, plisowana a także moskitiera anti-smog, która dzięki innowacyjnej technologii pomaga zatrzymać napływ szkodliwego smogu i wszelkich szkodliwych drobin z nim związanych.

Wybierz swoje produkty Fintecnic i skontaktuj się w celu poznania szczegółów oraz wyceny!