Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Marka Vaillant numerem 1 polskiego rynku budowlanego – wyniki badania Budowlana Marka Roku 2023

VAILLANT

scena z: Joanna Florczak-Czujwid, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Po raz drugi z rzędu marka Vaillant została nagrodzona Najlepszą Budowlaną Marką Roku 2023 w badaniach ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. W tym roku pompy ciepła i kotły grzewcze marki pozostawiły w tyle konkurencję i otrzymały dwie złote nagrody – najwyższą nagrodę w plebiscycie. Urządzenia zyskały największą liczbę wskazań we wszystkich trzech kategoriach: marka najczęściej stosowana przez fachowców, o najwyższej jakości w porównaniu do konkurencji oraz najlepszej relacji ceny do jakości.

Coroczne badania prowadzone przez ASM mają miejsce zawsze w pierwszym kwartale danego roku, wśród wykonawców na co dzień pracujących z produktami analizowanymi w trakcie badania. Celem jest wyłonienie najlepszych marek, które są najczęściej wybierane przez specjalistów w minionym roku kalendarzowym, a także wyróżniają się najlepszą jakością oraz stosunkiem ceny do jakości. W tegorocznym zestawieniu urządzenia marki Vaillant pierwszy raz w historii otrzymały aż dwa złota w kategorii pomp ciepła i kotłów grzewczych.

Fakt, że zostaliśmy wyróżnieni w tym roku złotem w dwóch kategoriach, niezmiernie cieszy. Dziękujemy za zaufanie i docenienie naszych starań. Każdego dnia dbamy o to, aby nasze produkty wyróżniały się na tle konkurencji, a współpraca była efektywna i z korzyścią dla obydwu stron. Od lat nasza strategia jest niezmienna, stawiamy na ekologię, jakość i najlepsze wsparcie zarówno klienta biznesowego, jak i odbiorcy końcowego. Liczymy, że utrzymamy pozycję lidera w kolejnych latach, na co ciężko pracujemy. – mówi Łukasz Gwiazdowski, Dyrektor Zarządzający Vaillant Saunier Duval sp. z o.o., który odbierał również statuetkę na uroczystej gali w Jachrance pod Warszawą.

To jednak nie pierwszy raz, kiedy marka Vaillant zostaje doceniona przez fachowców w branży. Zaufanie do urządzeń produkowanych przez markę widoczne jest od lat. Tegoroczna nagroda to już szóste wyróżnienie w rankingach ASM. Poprzednie Vaillant otrzymał w latach 2022, 2020, 2017, 2016 oraz 2014. Tegoroczne zestawienie potwierdza, że marka oferuje najwyższej jakości urządzenia, a ponadto ciągle poszerza swój asortyment.

W ofercie Vaillant znajdują się urządzenia grzewcze o wysokiej efektywności i wydajności, optymalizujące koszty ogrzewania i podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz uwzględniające troskę o środowisko naturalne. Pompy ciepła i kotły kondensacyjne również spełniają wymogi programu Czyste Powietrze. Więcej informacji o produktach znajdziesz na stronie: www.vaillant.pl.