Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Polecane programy do aranżacji wnętrz online

programy do aranżacji wnętrz online

Aranżacja wnętrz dla wielu wydaje się trudnym zadaniem niemożliwym do samodzielnego podjęcia, a wcale nie musi tak być. Internet oferuje szereg narzędzi, za pomocą których można szybko i skutecznie zaprojektować swoje mieszkanie lub dom, począwszy od kolorów ścian, na dodatkach kończąc. Chcesz poznać polecane programy do aranżacji wnętrz online? Czytaj dalej!

Voxbox.pl sposobem na aranżację wnętrza online

Dzięki aplikacji Voxbox.pl można zaprojektować dowolne pomieszczenie online, bez konieczności instalowania oprogramowania. Platforma ta jest narzędziem, z którym poradzi sobie zarówno początkujący użytkownik, jak i doświadczony specjalista.

Na stronie znaleźć można gotowe pomysły i inspiracje wnętrz, a sam proces projektowania jest niezwykle prosty i intuicyjny. Warto również szukać innych ciekawostek i inspiracji online, np. aranżacja wnętrz będzie prostsza z Cowidze.pl.

SketchUp pomoże zaaranżować Twoje wnętrze

Aplikacja SketchUp dostępna jest w dwóch wersjach, bezpłatnej oraz płatnej. Pierwszą można obsługiwać z poziomu przeglądarki internetowej, druga zaś jest w formie oprogramowania instalowanego na komputerze.

Bezpłatna opcja jest prostym narzędziem, z którym poradzi sobie nawet najmniej wprawiony użytkownik, jednak jest wystarczająca do aranżacji wnętrza pojedynczego pomieszczenia. Posiada bogatą bibliotekę i jest prosta w obsłudze. Wersja PRO polecana jest bardziej zaawansowanym użytkownikom, którzy potrzebują bardziej kompleksowych rozwiązań.

Roomstyler prosta aranżacja wnętrz online

Plusem Roomstylera jest prostota obsługi oraz możliwość korzystania z poziomu przeglądarki. Nie ma potrzeby instalowania aplikacji na komputerze. Bogata biblioteka umożliwia szczegółową aranżację wnętrza online, a dostępność szczegółów jak sprzęt AGD, meble czy nawet armatura pozwala na zaprojektowanie wymarzonego wnętrza.

Z aplikacji można korzystać bezpłatnie, jednak uzyskanie dostępu do wszystkich opcji i funkcji wiąże się z koniecznością przeprowadzenia rejestracji.

Autodesk HomeStyler rozbudowana aranżacja wnętrz online

Rozbudowany program do aranżacji wnętrz online umożliwia projektowanie zarówno w 2D, jak i 3D. Rozbudowana biblioteka pozwala na dobór najmniejszych detali jak sprzęt AGD, fronty szafek czy wybór armatury. Dużym atutem programu jest możliwość wgrania własnego planu wnętrza, dzięki czemu nie trzeba generować każdego pomieszczeni a ręcznie. Nie posiada jednak polskiej wersji językowej.

Zaaranżuj wnętrze online z Live Home 3D

Kolejna aplikacja, która oferuje dostęp darmowy, jak i płatny. Program działa szybko i bezproblemowo, a aranżacja wnętrza pojedynczego pomieszczenia, jak i całego mieszkania nie stanowi problemu. Projektowanie dostępne jest w formie 3D, jak i rysunku technicznego.

Live Home 2D ma bogatą bibliotekę, w ramach której wybierać możesz takie szczegóły jak sprzęt AGD, audio, krzesła czy nawet półki.