Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Nowoczesne grzejniki drabinkowe elektryczne do Twojej łazienki

grzejniki drabinkowe elektryczne

Istnieje wiele rozwiązań grzewczych, z których możesz wybierać, jeśli chodzi o poprawę komfortu Twojego domu. W łazienkach grzejniki drabinkowe elektryczne, które mogą służyć jako wieszaki na ręczniki, mogą być jedną z najlepszych opcji. Wsparte przez system ogrzewania podłogowego pomagają stworzyć ciepłe i zachęcające środowisko. Nie wspominając o tym, że mogą być również używane do utrzymywania ciepła ręczników nawet w najchłodniejsze dni. Wieszaki na ręczniki z pewnością są czymś, co możesz wykorzystać na swoją korzyść, zwłaszcza jeśli szukasz niedrogiego i wygodnego rozwiązania inteligentnego ogrzewania do codziennego użytku. Wybór idealnego ogrzewania do domu zależy od osobistych preferencji i liczby funkcji, które chcesz.

Grzejniki drabinkowe elektryczne dostępne są w kilku opcjach

Wieszaki na ręczniki to doskonały wybór zarówno dla dużych, jak i małych nieruchomości. Są wyrafinowane, eleganckie i zaawansowane technologicznie dzięki zintegrowanemu Wi-Fi. Te grzejniki drabinkowe elektryczne zostały wyposażone w wiele ciekawych funkcji, zwłaszcza jeśli szukasz wygodnego i niezawodnego rozwiązania grzewczego, które jest wyjątkowe. Mają rezystancję od 300 do 750 W, dzięki czemu urządzenie szybko się nagrzewa i dłużej zatrzymuje ciepło.

Funkcja 2-godzinnego wzmocnienia to niezwykła funkcja, z której możesz często korzystać. Po aktywacji grzejniki drabinkowe elektryczne udające wieszak na ręczniki nagrzewają się do maksymalnej mocy przez 2 godziny, co jest idealne, gdy wrócisz do domu z wakacji lub jeśli ogrzewanie było wyłączone w ciągu dnia. Gdy pomieszczenie osiągnie optymalną temperaturę, funkcja 2-godzinnego doładowania automatycznie się wyłączy, a temperatura powróci do ustawionej wartości. Co więcej, jeśli uważasz, że 2 godziny to trochę za dużo na podwyższenie temperatury, możesz wybrać 15, 30 lub 60 minut. Jako inteligentna, programowalna funkcja grzejnika, 2-godzinne doładowanie może zapewnić zastrzyk ciepła, gdy jest to najbardziej potrzebne.

Dzięki grzejącemu wieszakowi na ręczniki uzyskasz elegancki i nowoczesny wygląd, co czyni je niezwykle wszechstronnymi, aby dodać je do każdego wystroju łazienki. Nie tylko możesz wybierać spośród kilku kolorów: grafitu, chromu i bieli, ale także ze wzorów o specjalnych wykończeniach, dzięki czemu idealnie wpasuje się w Twój wystrój.

Grzejniki drabinkowe elektryczne mają wbudowany moduł Wi-Fi

Kolejną rzeczą, która wyróżnia grzejniki drabinkowe elektryczne, jest zintegrowany moduł Wi-Fi, który nie wymaga żadnych specjalnych ustawień. Twoje grzejniki automatycznie połączą się z Internetem za pomocą routera, zamiast korzystać z zewnętrznych terminali lub bramek w celu uzyskania dostępu do Internetu. Dzięki tej funkcji wszelkie zmiany wprowadzone w harmonogramach ogrzewania lub żądanych temperaturach zostaną wprowadzone niemal natychmiast, pod warunkiem, że jesteś w zasięgu połączenia.

Co bardzo istotne, grzejniki drabinkowe elektryczne udające wieszaki na ręczniki dają możliwość stworzenia własnej sieci grzewczej w domu. Funkcje łączności są niezwykle ważne jako jeden z głównych sposobów obniżenia miesięcznych kosztów ogrzewania. Za pomocą bezpłatnej aplikacji możesz zrewolucjonizować sposób ogrzewania łazienki. Aplikacja działa jako centralne narzędzie do zarządzania i umożliwia pełną kontrolę nad wszystkimi produktami: grzejnikami, wieszakami na ręczniki i podgrzewaczami wody – oraz urządzeniami zarządzającymi sterowaniem ogrzewania podłogowego.

System grzewczy jest w pełni przystosowany zarówno do dużych, jak i małych nieruchomości, o ile masz dostęp do połączenia internetowego i inteligentnego urządzenia (tabletu, smartfona, laptopa itp.). Możesz przeglądać raporty zużycia energii w czasie rzeczywistym według dnia, miesiąca lub roku, wraz z możliwością konfiguracji różnych cen za kWh dla każdej godziny dnia. Zamontowany układ będzie również wysyłać powiadomienia i alerty bezpośrednio do smartfona, dzięki czemu zachowasz kontrolę w każdej chwili i w dowolnym miejscu.