Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Odkurzacze piorące firmy Karcher

odkurzacze piorące

Każdemu z nas zdarzają się sytuacje, w którym nasza tapicerka czy wykładzina, zostaje brutalnie potraktowana przez zanieczyszczenia. Musimy zmagać się z tłustymi plamami, resztkami po posiłku, winem, a także innymi substancjami, które bardzo ciężko jest usunąć. Wszelkie próby czyszczenia trudnych plam, stają się istną drogą przez mękę. Jednak firma Karcher, która jest liderem na rynku urządzeń piorących, wychodzi na przeciw ze swoistym remedium. Dzięki piorącym odkurzaczom łatwo i skutecznie usuniemy powstałe zabrudzenia. 

Najważniejsze parametry odkurzaczy piorących firmy Karcher

Parametry techniczne to kluczowy element, na który powinniśmy zwrócić uwagę przed zakupem urządzenia. Na szczęście produkty firmy Karcher, są produkowane z myślą o najcięższych zabrudzeniach, komforcie użytkowania, a także niezawodności.

Siła ssąca

Im większa jest ta wartość, tym lepiej odkurzacz piorący będzie radził sobie z zabrudzeniami. Produkty firmy Karcher, mają szeroki wybór odpowiedniej siły ssącej, dzięki którym dopasujemy moc do powierzchni, która ma zostać wyczyszczona.

Moc

Moc oznacza wydajność odkurzacza. Odkurzacze piorące Karcher, pod względem mocy są opracowane tak, by dopasowały się do powierzchni i przestrzeni na której będą używane. Tak więc urządzenia o większej mocy, powinniśmy wybrać do dużych przestrzeni domowych, natomiast te o mniejszej, świetnie sprawdzą się podczas np. czyszczenia tapicerki samochodowej.

Pojemność zbiorników

Również powinna być odpowiednia do przestrzeni. Duże powierzchnie wymagają więcej czasu nieprzerwanej pracy. Dzięki dużym i pojemnym zbiornikom, ograniczymy konieczność wymiany wody.

odkurzacz Karcher

Jak działają odkurzacze piorące firmy Karcher?

Te niezwykle wydajne urządzenia składają się z dwóch komór. Jedna z nich stanowi miejsce na wodę wraz ze środkiem czyszczącym, natomiast do drugiej trafia zebrany brud. Firma Karcher oferuje użytkownikom czyszczenie zarówno na sucho jak i mokro. Dzięki temu zbierzemy również rozlane płyny. Czyszczenie przebiega w dwóch zasadniczych etapach:

  • detergent aktywujący pianę jest nanoszony na powierzchnię. Wnika on głęboko w strukturę zanieczyszczenia.
  • kolejnym krokiem jest uruchomienie urządzenia. Rurka przymocowana do szczotki odkurzacza wystrzeliwuje wodę pod wysokim ciśnieniem. Strumień wody wraz z pianą dokładnie oczyszcza powierzchnię, a następnie wsysa brud do komory.

Dzięki temu cały proces przebiega szybko i sprawnie, a powierzchnia zostaje dokładnie oczyszczona.

Dlaczego warto używać odkurzaczy piorących firmy Karcher?

Zalet tych produktów jest nieskończenie wiele. Do najważniejszych z nich możemy zaliczyć:

  • wagę- odkurzacze firmy Karcher charakteryzują się niską wagą, ale solidnym wykonaniem. Dodatkowo wyposażone w ergonomiczny uchwyt sprawiają, że czyszczenie staje się prawdziwą przyjemnością.
  • prosta obsługa- odkurzacze piorące Karcher, są proste w obsłudze i nie wymagają dodatkowych instrukcji.
  • wydajność i efektywność- gwarantują one skuteczne czyszczenie powierzchni, od wykładzin po tapicerki samochodowe.
  • dodatkowe akcesoria- jak dodatkowe nakładki, rurki i wszystko to, co przyczyni się do komfortu użytkowania.

Wszystko to sprawia, że odkurzacze firmy Karcher stają się wielofunkcyjne i idealne do codziennego użytku.

Artykuł powstał we współpracy z MJM Jaroszyńscy – produkty marki Karcher | mjm.com.pl