Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Opakowania kartonowe – wyróznij się na tle konkurecji

opakowania papierowe

Opakowania kartonowe nieustannie należą do jednych z najbardziej popularnych. Wynika to z ich ogólnej dostępności, ale także są one niezawodne, bardzo praktyczne, oraz w przystępnej cenie. Jako producent opakowań kartonowych zajmujemy się procesem ich tworzenia od A do Z.

Niezwykle użytkowe

Kiedy najczęściej stosowane są opakowania kartonowe i do czego służą?

Są one zdecydowanie najczęściej używanym produktem opakowaniowym.Sprawdzają się min. przy przeprowadzce, która jest nie lada przedsięwzięciem organizacyjnym. Wiąże się z koniecznością spakowania i transportu najróżniejszych przedmiotów, od najlżejszych po te bardzo ciężkie. W tym celu, należy się zaopatrzyć odpowiednie opakowania, dzięki którym przeprowadzka przebiegnie sprawnie i bezpiecznie.

Podczas wyboru opakowań kartonowych, warto zwrócić uwagę na ich grubość. Im grubszy karton, tym bezpieczniejszy transport. Przed przeprowadzką należy wyposażyć się również w  opakowania kartonowe  wykonane z 4-5 warstw, ale także mniejsze, generalnie – w różnych rozmiarach. Czasami mniejsze pudełka, powodują, że transport jest łatwiejszy i szybszy.

Przeprowadzka to tylko jedna z wielu sytuacji, kiedy korzystamy z opakowań kartonowych. Ostatnimi czasy w związku z ograniczeniem działalności sklepów stacjonarnych i ze względu na bezpieczeństwo – sprzedaż w sklepach internetowych znacznie wzrosła. Ponadto w tym czasie otworzyło się wiele nowych sklepów internetowych. W czasach pandemii więcej osób robi zakupy w Internecie. W związku z tym znacznie wzrosło zapotrzebowanie rynku e-commerce na opakowania wysyłkowe.  Bardzo ważna jest ich wytrzymałość gdyż, transportowane będą w nich produkty różnego typu, rozmiaru i wagi.

Sklepy internetowe zaczęły także „walczyć” o klienta, a mocnym akcentem marketingowym, są oryginalne opakowanie wysyłkowe produktu. Łatwo zapisują się w świadomości klienta, by w przyszłości skłonić go do powrotu i ponownych zakupów.

Nadruk

Nasi klienci, zamawiając opakowania kartonowe, często pytają o możliwość wykonania na nich nadruku. Opakowania kartonowe z nadrukiem, związanym z konkretną marką, bardzo przyciąga klientów i sprawia, że można przekazać klientom znacznie więcej informacji. Zależy to od tego, czy na pudełku będzie logo, hasło reklamowe, grafika, indywidualne oznakowanie firmy – Ty decydujesz, my realizujemy. 

Każdy właściciel firmy chce, by nazwa lub logo jego marki były mocno wyeksponowane. Dzięki temu zabiegowi zapada w pamięć wielu osobom. Opakowania kartonowe z logo prezentują się ciekawiej i bardziej elegancko, niż zwykły karton, a nadruk nie ulega ścieraniu, jest bardzo odporny na brud. 

Zabieg ten podnosi atrakcyjność opakowania, a kolorowa grafika lub logo sprawdzają się np. przy pudełkach na prezenty firmowe.

Zapraszamy na nasza stronę https://anstudio.com.pl/producent-opakowan-kartonowych/