Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Rodzaje drzwi drewnianych

rodzaje drzwi drewnianych

Na fali mody na naturalne materiały wykończenia wnętrz, gustowne drewniane podłogi, również coraz większym zainteresowaniem cieszą się solidne i trwałe drzwi drewniane. Te, jakie dziś oferują najlepsi producenci, to materiały wykonywane zarówno metodami tradycyjnymi, jak i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, w zakładach nastawionych na produkcję seryjną, bardzo wysokiej jakości. Chociaż wielu klientów ceniąc sobie nie tylko jakość, ale i dobre rzemiosło i oryginalne materiały, zamawia drzwi drewniane zewnętrzne lub wewnętrzne, według odrębnego projektu, przygotowane na wymiar i zgodnie z wymaganiami i gustem klienta.

Produkowane przez nowatorskie firmy i oferowane w szerokim asortymencie drzwi drewniane, wykonuje się najczęściej z drewna sosnowego, co dzięki procesom technologicznym klejenia warstwowego i zabezpieczenia charakterystycznym fornirem a także bezpiecznymi lakierami, gwarantuje trwałość i niezawodność. Taka oferta i nacisk jaki kładzie się na wysokiej jakości materiały a także surowce, sprawia, że eleganckie, gustowne lub nowatorskie drzwi drewniane cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów i znakomicie wpisują się w trend wykorzystania materiałów takich jak drewno w aranżacji wnętrz. Wielu producentów w tej branży, którzy oferują drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, ościeżnice i inne akcesoria, działa na rynku od lat i cieszy się już zasłużoną renomą.

1 thought on “Rodzaje drzwi drewnianych

  1. Produkowane przez nowatorskie firmy i oferowane w szerokim asortymencie drzwi drewniane, wykonuje się najczęściej z drewna sosnowego, co dzięki procesom technologicznym klejenia warstwowego i zabezpieczenia charakterystycznym fornirem.

Comments are closed.