Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Drewno z najwyższej półki

sprzedaż drewna

Drewno od wielu wieków towarzyszy człowiekowi na Ziemi, umożliwiając mu przetrwanie w różnych warunkach. Jest częścią składową budynków, robimy z niego meble, wędzimy na nim ryby, a także wykonujemy całą masę innych przydatnych rzeczy. Bez drzew nie byłoby tlenu, tak więc oprócz pozyskiwanego z nich drewna, potrzebujemy także lasów. Ważną sprawą jest to by pozyskiwanie drewna odbywało się w odpowiedzialny sposób, tak by i następne pokolenia ludzi mogły z niego korzystać. Zrównoważona polityka leśna zapewni więc zarówno drewno, ostoje dla dzikich zwierząt oraz miejsce do relaksu i odpoczynku, jakim niewątpliwie są lasy. 

1. Tarcica od dobrego polskiego dostawcy

2. Szeroki asortyment – duży potencjał

Tarcica od dobrego polskiego dostawcy

Poszukując drewna odpowiedniego do wykorzystania w budownictwie, przemyśle ciężkim lub lekkim, czy też innych dziedzinach życia, warto zajrzeć do sieci. Na pewno natrafimy tam na propozycje zakupu drewna, z których chętnie skorzystamy. Jedną z firm która może nas zaopatrzyć, np. w podkłady ogrodowe, czy też podkłady kolejowe drewniane, tarcicę, itp. jest przedsiębiorstwo MGJ. Swoją działalność w Polsce rozwijają oni nieprzerwanie od 1995 roku i obecnie przewodzą stawce firm produkujących tarcicę z drzew liściastych, takich jak: brzoza, buk, olcha, dąb, jesion oraz klon. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu hal produkcyjnych oraz profesjonalnie wyszkolonej załodze są oni w stanie podołać nawet najbardziej skomplikowanym zamówieniom. Do każdego potencjalnego klienta czy też klientki podchodzą indywidualnie, dzięki czemu mogą zrealizować różne potrzeby, w tym także niestandardowe.

sprzedaż drewna

Szeroki asortyment – duży potencjał

Można więc u nich zamówić tarcicę: liściastą nieobrzynaną, twardzielową, bezklasową, czy też stelażową. Realizują oni także zamówienia nietypowe, obejmujące drewno o innej wilgotności, nietypowych wymiarach, itp. Można u nich nabyć podkłady ogrodowe, czy też podkłady transportowe w znormalizowanych wymiarach. Każdorazowo są one wykonane z drewna prawidłowej jakości. Na wszystkie swoje produkty posiadają odpowiednie certyfikaty, dzięki którym mamy pewność, że kupujemy tarcicę dobrej jakości, o określonych parametrach technicznych. Jako że firma ma charakter rodzinny możemy być także pewni, że jakość oraz solidność są dla niej oczkiem w głowie. Tym samym współpraca z nimi będzie strzałem w dziesiątkę – na pewno będziemy z niej zadowoleni. Powtarzalna wysoka jakość produktu oraz szeroki zakres grubości tarcicy, którą możemy u nich nabyć, pomogą nam w zrealizowaniu naszych zamierzeń na każdym polu.