Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Toalety przenośne Clipper – jakość i wygoda

toalety przenośne

Zastosowanie toalet przenośnych

Toaleta przenośne, nazywane inaczej toaletami mobilnymi, to nieodzowne zaplecze sanitarne przy wszelkich imprezach masowych, na placach budowy czy miejscach użyteczności publicznej jak przystanki, lasy, parki, plaże. Najczęściej zastępują one toalety stacjonarne tam, gdzie nie ma bezpośredniego dostępu do kanalizacji lub szamba. Ich obecność jest także wymagana zgodnie z obowiązującymi przepisami w miejscu pracy oraz na imprezach masowych. Powinny wyróżniać się bardzo wysokim standardem higieniczno-sanitarnym, optymalnym poziomem funkcjonalności oraz estetyką.

Toalety przenośne Clipper – gwarancja jakości

Firma Clipper to wieloletni lider na polskim rynku, świadczący profesjonalne usługi techniczno-sanitarne dla firm budowlanych oraz branż eventowych przy organizacji imprez masowych wyróżnia się wysoką jakością oferowanych produktów oraz zorientowaniem na potrzeby Klienta. Dlatego toalety przenośne w ofercie tej spółki są wykonane z najwyższą dbałością o ich funkcjonalność oraz estetykę. Firma gwarantuje ich wysoki standard higieniczny przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów eksploatacyjnych.  

Czym wyróżniają się toalety Clipper?

Zaletą toalet przenośnych Clipper jest ich solidna i wytrzymała konstrukcja, którą gwarantuje wykonanie z tworzyw sztucznych odpornych na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, ale także potencjalne uszkodzenia mechaniczne. Pozwala to na bezpieczne korzystanie z nich w każdej porze roku bez względu na warunki pogodowe. Wyróżnia je także możliwość ustawienia na każdym rodzaju podłoża.

Toalety przenośne Clipper stanowią bardzo zróżnicowany asortyment. W trosce o wygodę i bezpieczeństwo sanitarne każdego z Klientów, każda z toalet może zawierać dodatkowe udogodnienia i akcesoria, aby były one jak najbardziej doprasowane do indywidualnych wymagań. Firma oferuje:

  • toalety w wersji standardowej
  • toalety wyposażone w umywalkę (najczęściej stosowane w ramach gastronomii)
  • toalety VIP o podwyższonych standardzie: zawierają dodatkowo dozownik mydła w płynie, ręczniki papierowe
  • toalety VIP plus: najwyższy standard tych toalet zapewnia system spłukujący oraz dodatkowe oświetlenie fotowoltaiczne
  • toalety przenośne na większe imprezy masowe
  • toalety dla niepełnosprawnych: wyróżnia je niskoprofilowa podłoga, wzmacniane poręcze oraz większa powierzchnia

Firma oferuje usługi wynajmu oraz sprzedaży toalet przenośnych na terenie Warszawy, Krakowa, Poznania, Katowic i Olsztynka oraz najbliższych okolic tych miast.