Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Termo Organika – co warto wiedzieć o tych produktach

styropian

Firma Termo organika działa na rynku od 1997 roku i może się pochwalić naprawdę wieloma sukcesami w dziedzinie izolacji i ocieplenia. Jest to niekwestionowany lider, jeżeli chodzi o produkcję styropianów i systemów ociepleń, zarówno w naszym kraju jak i w całej Unii Europejskiej. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na temat systemów ociepleń Termo Organika. 

Co wyróżnia firmę Termo Organika

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że firma Termo Organika posiada w swojej ofercie bardzo rozbudowaną gamę produktów. Wykonuje się je przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, dlatego ich właściwości termoizolacyjne są niezwykle wysokie. 

Warto także podkreślić, że firma dysponuje także fabrykę, która specjalizuje się w produkcji szeroko rozumianej chemii budowlanej. Dzięki temu może zaproponować kompletny system ociepleń w bardzo różnych wariantach z gwarancją najwyższej jakości. 

W jakich sytuacjach najlepiej się sprawdzą produkty Termo Organika

Marka Termo Organika specjalizuje się w produkcji oraz w sprzedaży kompletnych systemów ocieplania. W swojej ofercie ma ona gamę najróżniejszych produktów, dzięki którym można ocieplić fasady, dachy oraz podłogi. 

Firma stawia na wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, dzięki temu wszelkie produkty są trwałe i cechują się najwyższą jakością. Styropian przez długie lata zachowuje swoje parametry, dzięki czemu jest inwestycja jest po prostu w pełni opłacalna. 

Styropian Silver

Warto zaznaczyć, że największą popularnością i szeregiem pozytywnych opinii cieszy się styropian Termo Organika Silver. Płyty, które mają kolor niebieski są dedykowane do izolacji fundamentów, a także ścian, które znajdują się w gruncie i są narażone na zwilgocenie. Silver został wykonany z nowoczesnego materiału, który sprawdza się doskonale nawet w bardzo ekstremalnych warunkach. 

Warto także wspomnieć o specjalistycznym tynku silikonowym, który jest dedykowany do użytku zewnętrznego. Jest on dostępny w dwóch wersjach. Jest to produkt, który jest gotowy do użycia od razu. Tworzy na powierzchni charakterystyczną strukturę. Warto zaznaczyć, że tynk jest hydrofobowy i ma zdolność samoczyszczenia. Jest także odporny na działanie nawet najgorszych warunków atmosferycznych, w tym bardzo mocnego promieniowania UV. 

Warto już dziś zapoznać się z bogatą ofertą firmy Termo Organika i zdecydować się na zakup tych produktów, które najlepiej się sprawdzą do ocieplenia wybranych przestrzeni i przez lata będą pełniły swoją funkcję.