Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Korek – najmilszy materiał do tworzenia drobnych gadżetów

korek naturalny

Korek należy do najwdzięczniejszych materiałów służących do wyrobu drobnych upominków, gadżetów, pamiątek i akcesoriów reklamowych. Jest tak samo lekki i tani, jak tworzywa sztuczne – ale w przeciwieństwie do nich elegancki i przyjemny w odbiorze. Jest tak samo naturalny i ciepły, jak drewno – a przy tym bardziej uniwersalny i praktyczny.

Podkładki korkowe

Jesteśmy producentem podkładek korkowych, który dba o urodę i różnorodność produktów. Oferujemy najbogatszą paletę podkładek korkowych na rynku polskim, tak w klasycznych, jak i najbardziej oryginalnych formach: 501.best/podkladki-korkowe/. Specyfikacja techniczna naszych produktów obejmuje m.in. subtelne i oryginalne podkładki korkowe wykonane w technice akwarelowej, trwałe podkładki korkowe z nadrukiem i odporne na wilgoć podkładki korkowe na stół.

Szczególną popularnością cieszą się akcesoria z korka z podobiznami miast polskich oraz z grafikami przedstawiającymi wyroby kulinarne i cukiernicze. Oferujemy jednak oczywiście akcesoria z dowolnymi ilustracjami, w tym podkładki korkowe z własnym nadrukiem. Podkładki korkowe o grubości 3 mm zapewniają, że meble, na których je stawiamy nie niszczą się: dzięki zastosowaniu odpowiednio grubej warstwy materiału, nasze podkładki korkowe pod kubki i talerze są nie tylko piękne, ale też praktyczne.Naszą ofertę na pamiątki, drobne prezenty i gadżety reklamowe kierujemy do wszystkich przedsiębiorstw, gmin, instytucji kultury takich jak muzea oraz podmiotów organizujących imprezy masowe, spotkania firmowe i konferencje.

Pokrywki i zatyczki korkowe

Jako producent pokrywek i zatyczek korkowych śledzimy najnowsze trendy w segmencie marketingu żywności i kulinariów oraz w projektowaniu i wytwarzaniu wyrobów ze szkła i ceramiki. Tworzymy eleganckie, przyciągające uwagę pokrywki korkowe do słojów i pokrywki korkowe do szklanek. Modny słoik z korkiem na oliwę, przyprawy przetwory sprawdza się świetnie w kuchniach rustykalnych, toskańskich, prowansalskich i staropolskich. Może być pięknym drobnym upominkiem. Korek do słoi wykonany jest z grubej warstwy wysokiej jakości materiału – wieczko z naturalnego korka lub zatyczka z korka gwarantuje więc świeżość przechowywanych produktów. 

Korek to materiał o niezwykle bogatych zastosowaniach. Pojemnik na żywność z korkiem nie przepuszcza wilgoci i niepożądanych zapachów. Naczynia do żywności z korkiem to naturalność i domowe ciepło. Elegancki flakonik z korkiem nadaje się też do przechowywania modnych kosmetyków domowego wyrobu. Zatyczki korkowe stosowane są wciąż jednak najczęściej jako klasyczne i funkcjonale zabezpieczenie win domowych: warto zadbać o ich jakość i elegancką formę.

Wykonujemy zlecenia na pokrywki i zatyczki korkowe w dowolnych rozmiarach w kształcie koła: nasza oferta jest tutaj 501.best/wyroby-z-korka/pokrywki-korkowe/. Szkalne naczynia z pokrywkami i zatyczkami korkowymi to bardzo funkcjonalne wyposażenie każdej kuchni.