Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Kosz na śmieci z popielniczką zewnętrzny

popielnica

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu rynku, oferujemy kosze, które pełnią również funkcję popielniczki. Koszopopielnica to funkcjonalne i bardzo praktyczne połączenie kosza na śmieci i popielniczki.

Bezpieczeństwo

Koszopopielnice posiadają pozytywną opinię przeciwpożarową – jako produkt, który nie rozprzestrzeniające ognia. A więc stosowanie koszy z popielnicą minimalizuje ryzyko pożaru. Rozwiązanie to ma zastosowanie w takich miejscach, jak: przed wejściem do budynków, w parkach miejskich, przy supermarketach, na parkingach, w pobliżu galerii handlowych a także w lokalach gastronomicznych i restauracjach. Wygoda użytkowania, doskonała jakość wykonania oraz subtelny, elegancki wygląd sprawiają, że oferowane przez nas koszopopielnice pasują do każdego otoczenia, współgrając z nim ze swoją stylistyką.


Czystość


Stosowanie kosza na śmieci z popielniczką na zewnątrz budynku, ułatwia także utrzymanie otoczenia w czystości. Koszopopielnice są bardzo przydatne dla pracodawców, którzy muszą zapewnić i utrzymywać w czystości miejsce dla palaczy.  Taki kosz na papierosy sprawi, że niedopałki nie zostaną wyrzucone na ziemię. A ich nowoczesna forma, gwarantuje, że
doskonale dopasowują się do modernistycznych i minimalistycznych elementów architektury – jakimi często są biurowce. W naszej ofercie znajdziesz min. mały, ale skuteczny kosz na niedopałki, do montażu na ścianie . Ten kosz z popielniczką jest prosty i stylowy.  Koszopopielnica ta gwarantuje bardzo wygodny i prosty sposób do czyszczenia i opróżniania. Inną świetną opcją dla obszarów o dużym natężeniu ruchu jest kosz na śmieci z popielnicą o dużej pojemności – właśnie z tego względu pojemnik ten jest idealny dla obszarów o dużym natężeniu ruchu. Wszystkie produkty z naszej oferty że są trwałe i wygodne w użytkowaniu oraz bezpieczne dla zdrowia i środowiska.
Koszopopielnice stojące, wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki temu, przy użytkowaniu zewnętrznym, w każdych warunkach atmosferycznych – stopień trwałości produktu, jest niezawodny.
W naszej ofercie posiadamy duży wybór koszopopielnic, bardzo przystępnych cenowo i atrakcyjnych stylistycznie, wykonane z wysokiej jakości materiałów i w różnych modelach – od takich o wysokiej pojemności po małe pojemniki na papierosy montowane na ścianie.