Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Premierowy pokaz Archicada 26 w Multibim

W świecie BIM, lato jest gorące nie tylko z powodu wysokich temperatur. Architekci, którzy pokochali Archicada – a mamy wrażenie, że to wszyscy, którzy zdecydowali się na nim pracować – oczekują na premierę nowej wersji tego programu.  W tym roku atmosfera będzie jeszcze gorętsza! Wszystko dlatego, że Multibim – oficjalny dostawca produktów Graphisoft w Polsce – przygotował dla Państwa specjalną ofertę.

14 lipca Graphisoft zaprezentuje Archicada 26. Przygotowując już po raz 16-ty polską edycję najnowszej wersji programu, zespół Multibim poznał wszystkie nowe funkcje od podszewki.  

Archicad od lat nazywany jest najbardziej intuicyjnym BIM-owym programem do projektowania, ponieważ oferuje rozwiązania, które ułatwiają codzienną pracę architekta. Nowa wersja przynosi jeszcze więcej takich usprawnień. Multibim już zna je wszystkie i 26 lipca podzieli się z Państwem najważniejszymi informacjami.

Ale to nie wszystko!

Tak ważna premiera wymaga wyjątkowej oprawy, dlatego zespół Multibim przygotował najlepszą ofertą tego roku. Dzisiaj wiemy jedynie, że będzie to promocja dostępna w ograniczonej ilości, a jako pierwsi dowiedzą się o niej uczestnicy wydarzenia, dlatego nie może Państwa w tym gronie zabraknąć!

Już 26 lipca o godzinie 14:30 dołączcie do entuzjastów i ekspertów BIM, którzy spotykają się online na premierowym pokazie Archicada 26 organizowanym przez Multibim.

Certyfikowani BIM Managerowie Graphisoft poprowadzą prezentację nowego Archicada 26 i na żywo odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Dodatkowo każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma prezent. Czy potrzeba więcej argumentów?

Zapraszamy na stronę z możliwością zapisu na Premierowy pokaz Archicada 26 – gdzie, po szybkiej rejestracji, odbierzecie zaproszenie z linkiem do wydarzenia online.

Pierwszeństwo do skorzystania z limitowanej promocji będą mieli uczestnicy wydarzenia, więc nie możecie go Państwo przegapić. Nie warto odkładać rejestracji na później!

Nie możemy przewidzieć pogody tego dnia, ale gwarantujemy przyjemną atmosferę. Do zobaczenia 26 lipca na premierze Archicada 26!