Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Toaleta przenośna na budowie

toaleta

Na budowie pracownicy muszą mieć zapewnione odpowiednie warunki socjalne i sanitarne. Dotyczy to miejsca do spożywania posiłków, przebrania się oraz skorzystania z toalety. Toalety mobilne są niezbędne w miejscach gdzie na ma dostępu do kanalizacji i bieżącej wody. Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie toalety. Firma Skip Recykling posiada w swojej ofercie wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy toalet przenośnych. Toalety charakteryzują się wysoką odpornością, ponieważ zostały wykonane z trwałego tworzywa. Są sztywne ale jednocześnie odporne na uderzenia, promieniowanie UV oraz na działanie substancji chemicznych. Do ich standardowego wyposażenia należy: antypoślizgowa podłoga, zamek wewnętrzny, podajnik na papier toaletowy oraz przepuszczający światło dach. Firma Skip Recykling oferuje dostawę, przygotowanie do eksploatacji, serwisowanie, czyszczenie i okresową konserwację toalet mobilnych.

Dlaczego warto wynająć przenośną toaletę na budowę?

Wynajem toalety przenośnej na budowę pozwala pracodawcy zapewnić odpowiednie zaplecze sanitarne dla pracowników w każdych warunkach. Jest to idealne rozwiązanie w miejscach gdzie nie ma dostępu do sieci wodno-kanalizacyjnej. Toalety przenośne cechują się dużą funkcjonalnością oraz mobilnością, w zależności od potrzeb można ją szybko i łatwo przenieść w dogodne miejsce. Jest możliwość ustawienia toalety na dowolnym podłożu, dzięki czemu nieograniczone są miejsca jej lokalizacji. Firma Skip Recykling przez cały okres eksploatacji regularnie serwisuje i naprawia ewentualne drobne usterki. Wynajem to korzystne rozwiązanie dla pracodawcy, bez konieczności kupowania takiej kabiny na własność lub budowy stacjonarnej toalety. Więcej informacji znajduje się na stronie https://skip-recycling.pl/toalety-przenosne.html.

Odpowiednia liczba toalet

Firma Skip Recykling oferuje wynajem toalet mobilnych w dwóch opcjach: wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. W celu zapewnienia komfortu i czystości z użytku toalety przenośnej zalecany jest serwis raz w tygodniu. W takim przypadku jedna toaleta wystarczy na maksymalnie 7 pracowników. Jeśli firma posiada 30 pracowników, aby zapewnić im odpowiednie warunki należy wynająć 5 toalet mobilnych. W sytuacji wynajmu krótkoterminowego, nie przekraczającego 4 dni,1 kabina wystarczy na 30 osób.

Gdzie można wynająć toaletę przenośną?

Toalety przenośne Firmy Skip Recykling stanowią doskonałe uzupełnienie oferty zawierającej kompleksowe usługi związane z przetwórstwem odpadów stałych. Wynajem dostępny jest na terenie Poznania oraz okolic: Swarzędz, Puszczykowo, Czerwonak, Rokietnica, Przeźmierowo, i inne pobliskie miejscowości do 100 km.