Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Bez ograniczeń z panelami drewnianymi

panele ścienne i sufitowe

W doborze paneli ściennych i sufitowych w zasadzie nic nas nie ogranicza. Panele marki Gepto gwarantują nie tylko wysoką jakość, ekologię, ale również funkcjonalność. Można je zamontować w kuchni, salonie, w pokoju młodzieżowym, ale również w biurze lub innym pomieszczeniu. Istotne jest, aby wiedzieć, jaki interesuje nas kolor i rodzaj paneli, bo Gepto oferuje kilka rodzajów, które w zależności od wnętrza na pewno spełnią swoją rolę.

Panele ścienne i sufitowe są coraz popularniejsze, ale co ważne, bardzo funkcjonalne. Nie tylko zmieniają nasze otoczenie, ale pozwalają też zaoszczędzić czas i dodatkową robotę. Szczególnie sprawdza się to we wnętrzach, gdzie różnego rodzaju niedoskonałości, czy to na ścianie, czy suficie, można za jednym zamachem zakryć drewnianymi, świeżymi i nowymi panelami.

Trzeba pamiętać, że panele Gepto, to elementy dekoracyjne. Sprawdzają się w suchych pomieszczeniach. Co jednak nie zmienia faktu, że można je montować na przykład w łazienkach. Takie panele również są możliwe, jednak i tutaj należy je chronić przed wodą.

Jak wspomniano wyżej drewniane panele ścienne i sufitowe marki Gepto są dostępne w wielu rodzajach. Myśląc o tym, jak je wykorzystać w swoim otoczeniu, warto rozważać i sposób ich montażu, ale również i to, czy mają zakryć całą powietrznię, czy też nieco ją odsłaniać. Wszystko zależy od naszej estetyki, od jakości ściany, czy sufitu, które pokryją panele. I znowu – nie mamy tutaj ograniczeń, ponieważ jeżeli zdecydujemy się nieco odsłonić to, co jest pod panelami, będą nam do tego służyć elementy ażurowe.

Inny rodzaj paneli marki Gepto pozwala również pomyśleć o ściankach działowych. Do tego służą panele z kolekcji SEPARADO. Ażurowe, pojedyncze, w różnych kolorach – nadają się idealnie do wprowadzenia w nasze otoczenie dekoracyjnej ścianki działowej. Zatem nic nas nie ogranicza z marką Gepto, a efekty na pewno nas zaskoczą.