Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Odkurzacz centralny dla Ciebie!

odkurzacz centralny

Zapewne każdemu zdarzyło się choć raz w życiu coś posprzątać. Często jest to przykry obowiązek, a czasami bywa lubianym zajęciem. Każda opcja jednak wymaga odpowiednich narzędzi, a do takich należy odkurzacz, a dokładniej odkurzacz centralny. Koniec hałasu i nieporęczności. Jest to świetne rozwiązanie. Jako Ziterm oferujemy kompleksowe usługi w tym zakresie.

Odkurzacz centralny to unikalny sposób na radzenie sobie z brudem. Kurz oraz inne nieczystości pozostaną historią, a nie utrapieniem. Wygoda, którą daje jednostka centralna odkurzacza jest nieporównywalna do wszystkich innych rozwiązań tego typu.

Czym jest odkurzacz centralny?

Jest to nowoczesne i zarówno inteligentne oraz przemyślane rozwiązanie, wspomagające regularne sprzątanie. Zbudowany jest on z kilku elementów. Do tych podstawowych, tworzących wspólną całość zalicza się:

  • Jednostka centralna (odkurzacz)
  • Instalacja ssąca PVC
  • Gniazda ssawne – montowane w ścianach

Zalety stosowania odkurzacza centralnego

Prostota i efektywność to zalety sprzątania odkurzaczem centralnym. Inne, równie ważne zalety to:

  • Pozbycie się kurzu i innych niepożądanych np. roztoczy – zapewni to znaczący komfort domownikom
  • Filtracja – Odkurzacz centralny zapewnia dzięki swej technologii filtrację powietrza i później jego powrót do obiegu domowego, a zatem na takim rozwiązaniu korzystają najbardziej alergicy.
  • Wygoda – długość węża ssącego oraz lekkość całej konstrukcji pozwala na swobodne manewrowanie i przemieszczanie się po budynku bez obawy o trudności, związane, chociażby z trudno dostępnymi miejscami. Zmniejszamy tym samym do minimum potencjalne uszkodzenia, jakie możemy wykonać nieostrożnie przy pomocy odkurzacza.
  • Cisza – dźwięki generowane przez odkurzacz centralny są niesłychanie ciche, gdyż jednostka centralna umiejscowiona jest poza strefą mieszkalną.
  • Montaż odkurzacza centralnego najlepiej wykonać w momencie powstawania budynku, nie warto odkładać tego, gdy już ów budynek będzie zamieszkany, gdyż koszt wówczas jest nieporównywalnie większy.

Odkurzacz centralny w domu jest również bardziej kosztownym rozwiązaniem niż zakup tradycyjnego odkurzacza, jednak koszt, jaki poniesiemy szybko się zwróci, a sama instalacja jest zdecydowanie mniej awaryjna.

Montaż i instalacja odkurzaczy centralnych

Jakość wykonania instalacji ma zdecydowane znaczenie w kwestii dalszego jej działania. Doświadczona ekipa zajmująca się montażem zapewnia spokój i komfort w tym zakresie, a takie posiada firma Ziterm.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu, żadne zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi!

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami video, w których znajdą Państwo więcej informacji na temat naszej firmy oraz innych usługach, które oferujemy! Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.ziterm.pl