Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Zalety zakupu domu od dewelopera

Nowe mieszkania na sprzedaż zielona góra - Amaro Investment

Domy od deweloperów cieszą się coraz większą popularnością. Są nowe, przygotowane z uwzględnieniem najnowszej technologii oraz puste, co stwarza ogromne możliwości aranżacyjne. W przeciwieństwie do nieruchomości z rynku wtórnego nie wiążą się one z nieustannymi nieprzyjemnymi niespodziankami w postaci nieprzewidzianych awarii i przestarzałych rozwiązań technologicznych. Przeczytaj poniższy tekst, aby poznać godnego zaufania dewelopera i dowiedzieć się, jak liczne są zalety zakupu domów od takich usługodawców.

Ciekawa lokalizacja

Większość deweloperów stara się zapewnić jak najciekawszą lokalizację swoich ofert, która ma przyciągnąć wielu potencjalnych klientów. Decydując się na dom od dewelopera, zarówno wolnostojący na osiedlu czy też w zabudowie szeregowej i bliźniaczej możemy spodziewać się dobrej lokalizacji bogatej w zieleń, dodatkowe usługi a nawet nowoczesne place zabaw dla dzieci. Godną uwagi inwestycją są nowe Apartamenty Willowa, które oferuje Amaro Investment. Jest to kompleks budynków znajdujący się w spokojnej okolicy w Zielonej Górze, niedaleko wszystkich potrzebnym mieszkańcom udogodnień. Apartamenty sąsiadują z terenami zielonymi, a nieopodal można znaleźć sklep samoobsługowy, deptak, szkołę i centrum rekreacyjno-sportowe.

Możliwość własnej aranżacji

Decyzja o zakupie domu od dewelopera daje możliwość decydowania o wykończeniu i aranżacji nieruchomości w całości według własnych upodobań. Deweloper udostępnia nam budynek wykończony pod klucz lub w tzw. surowym stanie, dzięki czemu możemy samodzielnie zdecydować o wszystkich elementach jego wykończenia, takich jak rodzaj podłóg, kolory ścian, oświetlenie czy armatura łazienkowa i meble. W przypadku rynku wtórnego kupujemy przestrzeń w jakimś stopniu stworzoną przez poprzednich właścicieli, gdzie niektórych elementów nie da się tak łatwo wymienić. Dom od dewelopera to swego rodzaju czysta karta, która możemy wypełnić według własnego pomysłu, planów i marzeń.

Oszczędność czasu i mniejsza liczba formalności

Zakup domu od dewelopera to również ogromna oszczędność czasu. Nie musimy martwić się już o wszelkie formalności prawne związane z zakupem działki i załatwianie pozwoleń na budowę. Ominie nas również długotrwały i niezwykle męczący proces doglądania budowy i wszystkich jej aspektów, co może trwać nawet kilka lat. Aby obejrzeć nowe apartamenty w Zielonej Górze odwiedź stronę https://amarodeweloper.pl/oferta/willowa-apartamenty-2/, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat nowoczesnej inwestycji Dewelopera Amaro. Jedyne co musimy zrobić to wybrać najlepiej odpowiadającą nam ofertę i podpisać umowę, by cieszyć się gotowym budynkiem czekającym na ostateczne wykończenie i przeprowadzkę.

Nowoczesne i sprawdzone rozwiązania technologiczne

Doświadczony i kompetentny deweloper, jakim jest Amaro Investment wykorzystuje w swoich inwestycjach jedynie sprawdzone rozwiązania, które pozwolą w szybki sposób sprzedać nieruchomość i uniknąć późniejszych roszczeń ze strony klienta. Najczęściej są to domy zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych technologii i obowiązującej mody, dzięki czemu otrzymujemy nowoczesny budynek wyposażony w udogodnienia, których próżno szukać w przypadku nieruchomości z rynku wtórnego.

Nowe domy, mieszkania i apartamenty na sprzedaż od dewelopera - Zielona Góra

Gwarancja oraz rękojmia

Zakup domu od Dewelopera Amaro wiąże się również z przywilejami wynikającymi z ustawy deweloperskiej. Reguluje ona między innymi obowiązek udzielenia nam rękojmi na zakup domu, która w tej chwili wynosi pięć lat. Warto również sprawdzić, czy w umowie zawarte są informacje o gwarancji i jej zasadach, bowiem bez takiego zapisu nie możemy się o nią ubiegać w przyszłości.

Zorganizowane części wspólne

Wybierając dom od dewelopera możemy, również liczyć na ciekawie zorganizowane części wspólne osiedla, takie jak zieleń z ławeczkami, nowoczesne aleje z oświetleniem czy plac zabaw a nawet siłownie na świeżym powietrzu czy inne miejsca do rekreacji dla dorosłych mieszkańców. Jest to rozwiązanie idealne dla rodzin z dziećmi, bowiem nie musimy się martwić o organizację czasu wolnego swoich pociech oraz o konserwację tego typu urządzeń. Wszystkim zajmują się zazwyczaj wynajęte przez dewelopera osoby.

Niższe koszty w porównaniu z samodzielna budową

Nie należy zapomnieć, że deweloperzy to osoby, które zarabiają na sprzedaży domów i mieszkań. Większość z nich ma już sprawdzone firmy podwykonawcze oraz szereg zniżek i upustów na materiały budowlane i wykończeniowe. Z tego powodu koszt zakupu domu od dewelopera często jest znacznie niższy niż budowa nieruchomości we własnym zakresie.