Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Aktualizacja oprogramowania Archicad 25 – update 2

Aktualizacja oprogramowania Archicad 25

System Archicad to zaawansowane oprogramowanie, które stale się rozwija. Twórcy tego rozwiązania ani myślą osiąść na laurach, dlatego stale starają się poprawiać te narzędzie pod wieloma różnymi kątami.

Jakiś czas temu światło dzienne ujrzała aktualizacja Archicad 25 do wersji 4013 w języku polskim. Niesie ona za sobą wiele różnych udogodnień, które sprawiają, że oprogramowanie to jest szczerze warte uwagi. Jakie usprawnienia zostały wzięte pod uwagę w czasie aktualizacji? Sprawdź sam!Najważniejsze udogodnienia!

Na samym starcie po prostu trzeba wspomnieć o opcji wyświetlania stref w przekrojach i elewacjach. Rozwiązanie to sprawia, że kontrolowanie tego, czy wymiary stref zostały poprawnie przygotowane, jest bardzo proste. Zmianie uległo także etykietowanie stref, dzięki czemu praca z nimi to obecnie sama przyjemność. Teraz będziesz miał możliwość przypisywania etykiet, co pozytywnie wpłynie na prezentację informacji na różnego rodzaju rysunkach. Równie ważną zmianą są innowacje graficzne. Wiele nowych opcji sprawia, że wyświetlanie danych, jest obecnie prostsze, a co równie ważne, bardzo przejrzyste.

Usprawnienie zestawień oraz nowy silnik

W nowej aktualizacji została dodana upragniona opcja, której potrzebowało tak wiele osób. Mowa oczywiście o możliwości łączenia opcji. Rozwiązanie to sprawia, że określanie tego, w jakich wypadkach zawartość określonego pola zestawienia może zostać połączona, jest bardzo łatwe. Nie można także zapomnieć o zupełnie nowym silniku renderującym Redshift od Maxon. Jakość jest jednak naprawdę świetna, dlatego warto zdecydować się na taką propozycję. 

Wisienka na torcie, czyli usprawnienie natywnego punktu geodezyjnego

Za sprawą tego udogodnienia możesz blokować punkt geodezyjny. To świetna funkcja, która sprawia, że jego przypadkowe przesunięcie, nie będzie możliwe. Powodowało to wiele problemów w czasie pracy, a teraz po prostu nie będziesz miał z nimi do czynienia!

Więcej informacji nt. nowych funkcji oprogramowania Archicad możecie dowiedzieć się TUTAJ.