Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Naturalne i ekologicznie parapety drewniane

parapet z drewna

Czy moda na drewno to efekt marketingowy, czy rzeczywista potrzeba konsumenta. Odpowiedź na to jest prosta, chociaż niekoniecznie rzucająca się w oczy. Świat po prostu zmierza w kierunku produktów naturalnych i ekologicznych. Za tym kryje się potrzeba innego komfortu, dającego więcej ciepła i poczucia, że jesteśmy w przytulnym i przyjaznym miejscu. Drewno daje właśnie takie efekty. Z czego świetnie sobie zdaje sprawę Gepetto Warszawa.

Bo Gepetto oferuje nie tylko schody, które od zawsze kojarzą się z drewnem, nie tylko tarasy, meble, czy blaty. To również produkty, które mają wpływ na wykończenie wnętrz, nadając im tego charakterystycznego dla drewna, poczucia naturalności.

Parapety, czy żaluzje drewniane, to tylko niektóre elementy, mające wpływ na wystrój pomieszczenia. W dodatku Gepetto z racji swojego doświadczenie, licznych kontaktów w kraju i za granicą, ma gotowe rozwiązania, które nie tylko wpływają na całokształt wrażeń estetycznych, ale również praktycznych.

Bo jak inaczej nazwać zapobiegliwość Gepetto w sprawie parapetów, jeżeli nie troską o praktyczny wymiar korzystania z nich. Poza tym, że proponują parapety z drewna, które można również montować na zaczepy, to także dbają o ich wykończenie. Firma proponuje woski twarde olejne, które nie tylko wnikają w drewno, ale również stanowią ich powierzchnię. Niezwykle praktyczna to zasada, która pozwala parapetom na dłuższe funkcjonowanie, biorąc pod uwagę ich umiejscowienie. Każdy przecież doskonale wie, że parapety są narażone na przemarzanie, wyższą wilgotność, czy wodę, która skrapla się z okien. Gepetto tutaj znajduje rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej powściągliwe osoby.

Zestaw propozycji i rozwiązań, które pozwolą na przygodę z drewnem, to właśnie coś, co wyróżnia Gepetto na rynku stolarskim. Tylko doświadczenie stolarzy, umiejętność przewidywania, a przede wszystkim znajomość tego, jak drewno zachowuje się w określonych warunkach, sprawia, że współpraca z nimi okazuje się przydatna i efektywna.