Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Smart Home – wideodomofony na WiFi

wideodomofon

W czasach tak dużego rozwoju technologicznego, jaki obserwujemy dzisiaj, wiele osób decyduje się zamienić zwykłe urządzenia elektryczne na łatwe w użyciu, wydajne i mobilne urządzenia należące do podsystemów Smart Home.

Wideodomofony bezprzewodowe

Domofony działające bezprzewodowo to doskonałe rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo i komfort stosowania (dostępne na https://bitsmart.pl/bezprzewodowe). Nie wymagają one przeciągania pod nie kabla, co daje dużą mobilność użytkowania. Podłączona do nich kamera rejestruje nie tylko osoby znajdujące się przed drzwiami, ale także teren dookoła domu 24h na dobę. Dzięki temu, że są one częścią wyposażenia tak zwanych inteligentnych domów, posiadają połączenie z telefonem właściciela poprzez odpowiednią aplikację, co daje całodobowy nadzór a także mobilne sterowanie, nawet gdy użytkownik przebywa poza mieszkaniem.

Nowoczesność i innowacyjność

Zastosowanie tak nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz trwałych odpornych na uszkodzenia i niesprzyjające warunki pogodowe materiałów sprawia, że urządzenie jest niezawodne, wytrzymałe i może służyć przez długi czas. Wiele dodatkowych funkcji  ułatwia kontakt z osobami pojawiającymi się przed wejściem. Wysokiej jakości mikrofon gwarantuje doskonałą jakość dźwięku, a zamontowana kamera pozwala jednocześnie na wizualny kontakt z gośćmi. Szeroki ekran LCD pozwala na obserwowanie terenu w obrębie nawet do 50 metrów z doskonałą precyzją i bez zakłóceń, a wbudowany aparat daje możliwość zrobienia zdjęcia osobie stojącej przed furtką lub nagrania filmu, dzięki czemu można z łatwością dowiedzieć się, kto odwiedzał dom podczas nieobecności właściciela. Dzięki kamerom noktowizyjnym rejestrowanie wysokiej jakości obrazu jest możliwe także w nocy. Natomiast sposób, w jaki wideodomofony bezprzewodowe Wi-Fi – BitSmart mogą zostać połączone z zabezpieczeniami furtki pozwala na jej otwarcie bez potrzeby wychodzenia z domu. 

Mobilność

Dzięki połączeniu wideodomofonu z telefonem, właściciel może ustawić opcję powiadomienia w razie pojawienia się gościa, nawet przebywając poza domem. Dzięki temu można poinformować przychodzącego o swojej nieobecności. Zależnie od wybranego modelu, domofon można połączyć z kilkoma telefonami, dzięki czemu każdy domownik będzie mógł odebrać połączenie.

Dzwonki bezprzewodowe

Elementem zalecanym w komplecie z wideodomofonem są dzwonki bezprzewodowe do drzwi. Te nowoczesne urządzenia pozwalają nie tylko na wybór odpowiadającego użytkownikowi dzwonka, ale także na ustawienie jego głośności, co, w pakiecie z inteligentnym domofonem, jest zalecane zwłaszcza osobom starszym. Dzięki szczelnej, wodoodpornej obudowie cechują się długą żywotnością i wytrzymałością.