Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

HK-Lasur – lazura do drewna dla profesjonalistów firmy Remmers

lazura do mebli

Drewno cieszy się sporą popularnością, na pewno posiadasz w domu lub w ogrodzie drewniane meble lub chociaż jakieś drewniane elementy. Musisz jednak zdawać sobie sprawę z tego, że drewno w każdej chwili może ulec zniszczeniu, zwłaszcza to znajdujące się na podwórku. Niestety twoje meble są narażone na niebezpieczeństwo, takie jak: starzenie się, niszczenie, pękanie, szarzenie, zabrudzenie itd. Nie wspominając już o czynnikach biologicznych czy atmosferycznych, które też nie oszczędzają drewna. Oczywistym jest, że nie sprawisz, aby zniknęły promienie UV, temperatura się ustabilizowała czy przestało padać na zawsze!

Co więc możesz zrobić, aby zapobiec lub spowolnić proces niszczenia się drewna? W odpowiedzi na to pytanie, pojawiła się na rynku firma Remmers! Wybierając produkty z jej oferty, możesz uwydatnić walory swoich drewnianych mebli oraz otoczyć je szczególną ochroną!

Remmers – profesjonalne lazury do drewna

Tak, jak już wspomnieliśmy, jeśli szukasz profesjonalnych środków do ochrony drewna, typu olej, lakier, wosk, lazura czy bejca, sprawdź ofertę firmy Remmers (mbksklep.pl). Lazura tej firmy idealnie ochroni twoje drewno, zachowa jego jasną barwę oraz uwydatni jego walory. Po użyciu tego środka przestaniesz się martwić o glony, żer os czy siniznę. Twoje drewno będzie odporne na te niebezpieczeństwa przez długi czas!

Czym może się pochwalić firma Remmers, w przeciwieństwie do konkurencji? Po pierwsze, długą żywotnością powłok. Oznacza to, że gdy już naniesiesz lazurę ochronną, masz spokój na długi czas! Po drugie, firma Remmers gwarantuje, że lazura ich produkcji bardzo dobrze chroni przed promieniami UV!

HK-Lasur od Remmers– zalety lazury 3w1

Czym jest lazura 3w1? Jest to połączenie powłoki gruntującej z impregnatem oraz z lazurą. Wszystko to składa się na jeden produkt w niższej cenie. W związku ze skutecznością tego produktu, jest on bardzo popularny w Polsce! Kupują go zarówno profesjonaliści, jak i zwykli amatorzy, którzy potrzebują go do pomalowania jednego lub dwóch mebli. Właśnie połączenie trzech produktów w jeden jest uznawane za największą zaletę tego produktu – nie musisz już wydawać pieniędzy i marnować czasu na dobór trzech różnych specyfików.

HK-Lasur typu 3w1 pozwala drewnu na swobodne oddychanie, a jego 1 litr pozwala pomalować nawet 4-5 metrów kwadratowych powierzchni drewnianej. Inną zaletą tego produktu jest także jego skuteczność. Lazura chroni przed czynnikami atmosferycznymi, biologicznymi, a także żerem os. Co więcej, nie musisz już nakładać 20 warstw lazury. Teraz wystarczy jedna, aby twoje piękne, drewniane meble cieszyły twoje oczy jeszcze przez bardzo długi okres!

Jeśli szukasz idealnego środka do ochrony drewna, posłuchaj koniecznie naszej wskazówki i odwiedź sklep internetowy firmy MBK (mbksklep.pl). Gwarantujemy, że uzyskasz tam fachową pomoc, idealny produkt oraz atrakcyjną cenę!

Lazura HK-Lasur Grey Protect

Lazura Grey Protect nie różni się od tej tradycyjnej. Ona także chroni twoje drewno przed wilgocią, niską lub wysoką temperaturą, żerem os, grzybem, sinizną, pleśnią, promieniowaniem UV, zabrudzeniem, zestarzeniem się, słońcem, uszkodzeniem itd. W tej kwestii nic się tutaj nie zmienia. Jednak zauważ, że wyodrębniliśmy w tym tekście ten rodzaj produktu, po co? Chcieliśmy zwrócić twoją uwagę na jego specyfikę. Różni się on od tradycyjnej formy jedną, ciekawą rzeczą, mianowicie tym, że posiada bardzo bogatą paletę kolorów, ale tylko szarych! Do twojej dyspozycji jest mnóstwo odmian szarości, a dodatkowo możesz także stworzyć swój własny, indywidualny, niepowtarzalny kolor. Pamiętaj jednak, że do jego uzyskania musisz wykorzystać szarą barwę!

Jeśli więc lubisz łączyć kolory, bawić się różnymi odmianami szarości i pragniesz pomalować swoje drewno na jedyny w swoim rodzaju kolor, koniecznie sprawdź ten rodzaj lazury!

Lazura Holzschutz-Creme

Jeśli masz dość zabezpieczania wszystkiego, aby nałożyć impregnat na drewnianą powierzchnię albo marzy ci się środek, który nie spływa, koniecznie wypróbuj lazurę Holzschutz-Creme. Firma Remmers specjalnie z myślą o tobie wypuściła tę lazurę w formie kremu! Od teraz impregnowanie drewna będzie łatwiejsze i szybsze! Dodatkowym atutem tej lazury jest też to, że dociera ona nawet do bardzo trudnodostępnych miejsc!