Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Wybierz słupki odgradzające w sklepie Top Expo

słupki odgradzające

Zajmujesz się organizacją wydarzeń? Jeśli tak, to musisz poznać kategorię słupków odgradzających, które umożliwiają wyraźne odseparowanie kilku stref na dużych eventach oraz informują o braku możliwości przekroczenia umownej granicy. Oferta sklepu internetowego Top Expo jest na tyle szeroka, że na pewno wybierzesz idealny model. Oto kilka propozycji na różne okazje.

Praktyczne i niezawodne słupki z taśmą

W kategorii ze słupkami odgradzającymi najpopularniejszą grupą produktów są modele wyposażone w taśmę. Jej długość to około 2,5 metra, co w zupełności wystarcza, aby w widoczny sposób ustawić małą barierę. Nie stanowi jednak problemu zbudowanie znacznie dłuższej konstrukcji. Wystarczy kupić kilkanaście sztuk słupków z taśmą, aby umieścić je w szyku umożliwiającym np. poruszanie się kolejki we właściwym kierunku.

Tak jest chociażby na lotniskach, gdzie słupki z taśmą wskazują drogę do odprawy biletowej oraz do punktu kontroli bezpieczeństwa. Dzięki temu organizacja ruchu jest uporządkowana, a pasażerowie nie kłócą się o pierwszeństwo w samodzielnie stworzonym „ogonku” oczekujących na swoją kolej. Równie zasadne jest użycie słupków odgradzających przed wejściem i kasami biletowymi na imprezach masowych: targach, koncertach lub festiwalach plenerowych.

Należy dodać, że słupki z taśmą są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Sklep internetowy Top Expo oferuje chromowane egzemplarze oraz nieco bardziej stonowane słupki w kolorze matowej czerni. Co więcej, klient ma opcję wyboru koloru taśmy (czarna, czerwona, niebieska, żółta i zielona). To istotne udogodnienie, ponieważ pozwala na dopasowanie z kolorami wiodącymi marki firmy lub wydarzenia, przez co udaje się utrzymać spójny wizerunek.

Sprawdź na: https://topexpo.pl/slupki-odgradzajace-c-1_67.html

Słupki odgradzające w wersji premium

Warto także pochylić się nad bardziej eleganckimi modelami słupków odgradzających, które znacznie lepiej sprawdzają się przy organizacji prestiżowych wydarzeń. Przykładem takiego produktu są mosiężne słupki odgradzające. Ich klasyczny wygląd doskonale pasuje do wystroju wykwintnych restauracji oraz wielogwiazdkowych hoteli, gdzie wszystkie elementy wyposażenia muszą świadczyć o wysokiej jakości usług.

Równie dobrze ten rodzaj słupków odgradzających może być postawiony podczas premiery przedstawienia w teatrze lub operze, czy we wnętrzu muzeum. Mosiężne modele są nieco cięższe. Ważą 8,5 kg, dlatego nie tak łatwo je przetransportować. Atutem za to jest fakt, że trudniej je przesunąć i ominąć, dlatego są cenione przez organizatorów wydarzeń z udziałem ważnych osobistości.

Podobnym modelem są egzemplarze chromowane. Ten rodzaj słupków odgradzających jest nieco tańszy, ale równie funkcjonalny i elegancki. Ich srebrny kolor bardziej pasuje do nowoczesnych przestrzeni, gdzie dominuje biel, szkło i stal. To dobre wyposażenie muzeów sztuki współczesnej lub hal, gdzie odbywają się targi biznesowe. Chromowane słupki także ważą 8,5 kg, a pomiędzy nimi należy umieścić sznur.

W tym miejscu warto wspomnieć o akcesoriach do słupków odgradzających. Sznury plecione lub welurowe należy nabyć oddzielnie. Trzeba przy zakupie pamiętać o wyborze koloru (czarny, czerwony, niebieski i brązowy) oraz o dopasowaniu końcówki: chromowanej lub mosiężnej. Ponadto w kategorii znajdują się naścienne mechanizmy napinające z dwumetrową taśmą oraz uchwyty naścienne do sznura. Wówczas cała konstrukcja może być umieszczona na stałe i trwale tworzyć dwie strefy w pomieszczeniu.