Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Różowe meble do przechowywania – designerska propozycja od polskiego producenta

różowe meble

O tym, że różowe komody i szafki są rozwiązaniem supermodnym i uniwersalnym stylowo, pasującym nie tylko do pokoju małej dziewczynki, udowadnia zFabryki.pl – polski producent mebli do przechowywania i dostawca designerskich rozwiązań wnętrzarskich.

Czy warto zdecydować się na róż we wnętrzach?

Róż, zwłaszcza jego pastelowy odcień, buduje we wnętrzach ciepłą, zmysłową, pozytywną, wręcz wiosenną atmosferę. Prawidłowo wprowadzony, tj. otoczony odpowiednio dobranym towarzystwem kolorystycznym, prezentuje się pięknie i stylowo, bez grama infantylności, kiczu czy cukierkowej słodyczy. W zależności od zastosowania różu w aranżacji, możecie uzyskać efekt subtelny, elegancki i świeży lub bardzo wyrazisty, a nawet drapieżny czy nieco burleskowy.

Z jakimi kolorami zestawiać pastelowy róż?

Meble do przechowywania w odcieniu pastelowego różu nie dominują w aranżacji, więc można je bezpiecznie łączyć zarówno z klasyczną bielą, jak również z innymi, pastelowymi kolorami oraz z wyrazistymi, mocno nasyconymi barwami. Najmodniejsze kompozycje można uzyskać, zestawiając różane meble z:

  • bielą jako kolorem bazowym oraz ze srebrnymi i srebrnoszarymi dodatkami,
  • pastelowym żółtym oraz stonowanymi, chłodnymi, szarymi lub białymi dodatkami oraz metalowymi lub szklanymi dekoracjami,
  • groszkową lub morską zielenią w postaci roślinnych motywów i żywych kwiatów,
  • błękitami oraz białymi, beżowymi, srebrzystymi lub lawendowymi dodatkami,
  • czarnymi lub ciemnofioletowymi dodatkami, drewnianymi powierzchniami i dekoracjami retro.

Różowe meble do przechowywania z kolekcji HONG

Meble do przechowywania w subtelnym, różanym odcieniu od niedawna znajdziecie w asortymencie jednego z polskich producentów i dystrybutorów mebli i oświetlenia – zFabryki.pl. Oferowaną przez niego linię HONG tworzą spójne stylowo komody pojedyncze, podwójne i potrójne, specjalne komody RTV oraz kompaktowe szafeczki. Wszystkie meble zostały wyprodukowane w Polsce. Ich konstrukcja bazuje na płytach MDF Kronospan, które są wykorzystywane do produkcji mebli klasy premium. W meblach do przechowywania z serii HONG różowe są fronty, natomiast korpus posiada zawsze biały kolor. Połączenie bieli z pudrowym różem sprawia, że mebel, a w efekcie cała aranżacja prezentuje się delikatnie, świeżo, elegancko i zmysłowo. Dopełnieniem różowo-białej konstrukcji są nóżki w odcieniu jasnego drewna. Różowe meble do przechowywania z kolekcji HONG z powodzeniem wkomponujecie w różne, współczesne wnętrza, zwłaszcza zaaranżowane w przytulnym stylu skandynawskim, nowoczesnym, minimalistycznym lub scandi chic. Producent deklaruje, że meble dostarcza złożone i bezpiecznie zapakowane, z dołączoną czytelną instrukcją, jak je samodzielnie zmontować.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy zaprosicie róż i różowe meble do swojego salonu.