Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Zmiana na lepsze – wymiana materaca

materac Tempur

Kiedy jest dobry moment na wymianę materaca? Odpowiedzi na to pytanie jest wiele: bo wiele może być powodów, by to zrobić. Najpopularniejsze z nich to:

– Jeżeli się nie wysypiasz i skarżysz się na bóle mięśni lub kręgosłupa,

– jeżeli na Twoim materacu pojawiły się dziury lub plamy,

– Jeżeli na materacu pojawiły się zagłębienia, wybrzuszenia.

I wiele, wiele innych. Jeżeli jednak któreś z powyższych Ciebie dotyczy, czas najwyższy by wymienić tą najważniejszą część wyposażenia sypialni. Poszukując w zamian odpowiedniego produktu możesz się zastanowić: jaka marka zagwarantuje mi najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo?

Każdemu, kto poszukuje materaca, który ma służyć mu latami, polecamy markę Tempur i jej wyjątkowe produkty. Wśród nich materace wyjątkowej kolekcji Tempur Original: https://salonsnu.pl/materace-tempur/612-materac-tempur-original-elite-83103616.html.

Czym wyróżniają się materace tej kolekcji? Ich najważniejszą właściwością jest możliwość błyskawicznego dostosowania materiału Tempur do ciała wypoczywającego.  Dzieje się tak ze względu na działanie dwóch wierzchnich warstw materaca. Są zbudowane z otwartej sieci komórek, które pod pływem czynników zewnętrznych mogą się odpowiednio uginać lub wracać do wyjściowego ułożenia. W praktyce, struktura ta umożliwia pełne dopasowanie, dzięki czemu ciało spoczywające na materacu jest ułożone w odpowiedniej anatomicznie pozycji. Materace z kolekcji Tempur Original to produkty o udowodnionym działaniu terapeutycznym, popartym medycznym atestem. Są zatem idealnym wyborem dla każdego, kto wymaga dodatkowego podparcia kręgosłupa, cierpi ze względu na bóle mięśni czy potrzebuje odpowiedniego podłoża by zachować odpowiednie krążenie w organizmie. Co więcej, materiał Tempur redukuje nacisk – przejmuje energię generowaną przez ciało i rozprowadza ją, w ten sposób, że na spoczywające ciało nie wywierany jest nacisk.

Jest to średniej wysokości materac, złożony z trzech warstw materiału Tempur: bazowej, warstwy wspierającej Tempur i warstwy komfortowej. W odczuciu jest to miękki materac – kładąc się na nim można poczuć, jak materiał dostosowuje się do naszego ciężaru. Doskonale sprawdzi się zatem dla osób ceniących miękkość, uczucie otulenia jak również stabilne podparcie dla kręgosłupa.

Dla najbardziej wymagających pozostaje najwyższy z kolekcji Tempur Original, materac Tempur Original Luxe. Od poprzednio opisywanego, różni się przede wszystkim twardością – to najbardziej miękki z materaców tej kolekcji. Zapewnia doskonałe wrażenia sensoryczne dla wypoczywających na nim osób oraz zapewnia stabilne, terapeutyczne podparcie. Dodatkowo, został wyposażony w specjalny pokrowiec chłodzący wykorzystujący technologię Cool Touch. By zobaczyć jak się prezentuje, kliknij tu: https://salonsnu.pl/materace-tempur/613-materac-tempur-original-luxe-83103910.html.

Jeżeli potrzebujesz zmian w swojej sypialni, pozwól nam zadbać o to, by znalazło się w niej to co najlepsze.

Porady na naszym blogu https://salonsnu.pl/blog/4_jak-wybrac-poduszke

artykuł sponsorowany.