Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Dobór odpowiednich mebli do baru

meble do baru

Nie ulega wątpliwości, że doskonale prezentujące się meble barowebędą najlepszą wizytówką każdego profesjonalnego lokalu gastronomicznego, dlatego też warto dokładnie się zastanowić, jakie meble wybrać, ponieważ jest to kluczowa sprawa. Zatem, warto wiedzieć, jak odpowiednio wybrać tego typu meble, czym powinny się one charakteryzować?

O czym należy pamiętać wybierając meble barowe?

Przede wszystkim, jeżeli poszukujemy odpowiednich mebli barowych, to na pewno powinniśmy zdecydować się na dobrej jakości loże barowe, które na pewno pomogą nam przyciągnąć klientów do naszego lokalu. Każda osoba, która nie jest w stanie sama wybrać tego typu mebli, może skorzystać z pomocy firmy je projektującej, która z całą pewnością pomoże wybrać odpowiednie rozwiązanie. Ważne jest to, aby loże barowe były funkcjonalne i wygodne, ale kluczowe jest również to aby były trwałe, łatwe w utrzymaniu, czyszczeniu, czy też w naprawie. Meble barowe stanowią inwestycję na lata, dlatego też jeżeli się na nie zdecydujemy, to warto zdecydować się na takie, które są wykonane z doskonałej jakości materiałów, które mimo upływu czasu będą prezentowały się doskonale. Warto wybrać te

Meble barowe na wymiar w nowoczesnym stylu

Obecnie meble barowe musi posiadać każdy szanujący się lokal gastronomiczny. Obecnie ich wybór jest naprawdę bardzo duży, ale zauważyć można, że obecnie ogromną popularnością cieszą się te, które mają obłe kształty. Dlatego też, zarówno lady i jokery powinny być troszkę zaokrąglone. Ponadto, jakiś czas temu wróciła moda na lastryko, które występuje w różnych kolorach, a zatem nie musimy wybierać pomiędzy szarym i czarno-białym. Warto postawić na barwy kontrastujące. Meble barowe zrobione na wymiar z obiciem w lastryko, z całą pewnością będą się doskonale prezentowały w nowoczesnym wnętrzu, szczególnie jeżeli dobierzemy do nich ciekawe dodatki. Akcesoriami mogą być na przykład ciekawe plakaty, które przedstawiają różne osoby, które związane są z danym lokalem. 

Wygodne meble na wymiar – efektowny wygląd to nie wszystko

Jeżeli wybieramy elementy wyposażenia meblowego do naszego lokalu, to koiieczmue musimy zwrócić uwagę na to, aby były one komfortowe, a ważne jest to szczególnie jeżeli chodzi o hokery, na których niekiedy ciężko usiąść. Powinny mieć one możliwość oparcia pleców, gdyż wówczas siedzenie na nich nie będzie powodowało dyskomfortu. Ponadto, warto również swoim klientom zapewnić oparcie dla stóp, którym może być poprzeczna belka łącząca nogi stołka, czy też rurka w kształcie okręgu wokół nogi. Wówczas klienci będą mogli wygodnie siedzieć, co może mieć bardzo dobry wpływ na sprzedaż.