Centrum Projektowo Budowlane

Produkcja mebli, projekty domów, materiały budowlane

Nowoczesne wersalki rozkładane – co je wyróżnia, jakie mają zalety oraz na co zwrócić uwagę podczas ich zakupu?

wersalka

Jak powinien wyglądać salon idealny? Czy królują w nim sofy, czy też klasyczne wersalki wykończone drewnem bukowym oraz szerokim oparciem? A może raczej są to nowoczesne wersalki bez podłokietników o tapicerce delikatnej w dotyku posiadającej jasne i kolorowe ubarwienie oraz delikatne metalowe nóżki? Jaką opcję byśmy nie wybrali, wersalka rozkładana nada unikalnego wyglądu pomieszczeniu, a w zestawieniu z komfortowymi modnymi fotelami stworzy zestaw wypoczynkowy dla całej rodziny.

Wersalka do salonu, praktyczne rozwiązanie w każdej aranżacji

Niezależnie, w jaki sposób zestawimy wersalkę z wystrojem salonu i dodatkami, będzie ona doskonałym elementem aranżacyjnym, który zachwyci gości. Wersalka z pojemnikiem na pościel jest również niezwykle praktycznym meblem, zapewniającym komfortowy wypoczynek, a także ułatwiającym uporządkowanie poduszek, kołdry, prześcieradeł i koców. Dzięki temu oszczędza przestrzeń, którą możemy wykorzystać w inny sposób niż na przechowywanie pościeli. Dobrze dobrana wersalka to doskonały mebel do wypoczynku zarówno w dzień, jak również i w nocy. Proste rozkładanie sprawia, że niewielka wersalka rozkładana może stać się przestronnym łóżkiem dla gości. Z tego względu, każdy, kto poszukuje uniwersalnego i praktycznego mebla, to kanapa rozkładana, może okazać się doskonałym wyborem.

kanapy rozkładane

Dla kogo rozkładana wersalka?

Wersalki inaczej zwane kanapy rozkładane, to meble polecane w szczególności osobom, które lubią praktyczne i proste rozwiązania 2 w 1. Są to również doskonałe meble dla posiadaczy małych mieszkań i kawalarek. Oszczędzają miejsce i dają szereg możliwości aranżacyjnych. Wersalka, która na co dzień jest miejscem do siedzenia, a nocą staje się wygodnym legowiskiem. Z tego względu doceniana jest również przez studentów.

Klasyczne i nowoczesne wersalki do każdego pomieszczenia

Nowoczesne, eleganckie oraz miękkie wersalki do niewielkich pomieszczeń bądź klasyczne modele do bardziej stonowanych salonów wyróżniają się oryginalnym designem, jak również i najwyższą jakością wykonana. Modele o przeróżnej tapicerce, z bokami bądź bez, a także o ciekawych nóżkach doskonale komponują się w przeróżnych aranżacjach salonów, pokojów, jak również i sypialni. Dzięki mnogości modeli oraz wzorów mamy możliwość dostosowania odpowiedniej wersalki rozkładanejdo indywidualnych wymagań. Co więcej, ich niewielkie rozmiary, a także praktyczne rozwiązania doskonale sprawdzają się w malutkich kawalerkach bądź mieszkaniach studenckich, gdzie każdy metr jest na wagę złota.

Podejmując decyzję o zakupie nowoczesnej wersalki rozkładanej, możemy być pewni, że jest to strzał w dziesiątkę, jeśli poszukujemy mebla praktycznego, a zarazem eleganckiego.